Verschenen in Vallei Business nummer 1 2019

Alle genoemde aandoeningen en symptomen gaan gepaard met een turbulentie of instabiliteit in de her-sengolven. Deze turbulente of instabiele hersengolven zorgen voor een gebrekkig functioneren van het centraal zenuwstelsel. Tijdens een neurofeedbacktraining krijgt het centraal zenuwstelsel informatie over zijn eigen activiteiten via sensoren die op het hoofd zijn geplaatst. Deze sensoren meten de hersenactiviteit. Zodra de sensoren een onbalans

Neurofeedback Optimal Mind

Neurofeedback is als het ware fitness voor het brein. Door de unieke en geavanceerde technologie van NeurOptimal? komt je brein namelijk in een optimale flow en gaat het optimaal functioneren.Het is een bewezen effectief alternatief bij diverse aandoeningen. Onder andere mensen die te maken hebben met: Slaapklachten, stress, burn-out, angstklachten, gedragsproblemen, ADHD, depressie etc. geven aan veel baat te hebben bij deze aanpak.

Fitness voor het brein

Optimal Mind, specialist in neurofeedbacktrainingen

'Ik krijg weer zelfvertrouwen'

registeren, krijgen de hersenen een geluidssignaal waardoor de hersenen leren een nieuw patroon aan te maken.

Het grote voordeel van Neurofeedback is dat je niet al je problemen hoeft te benoemen/beleven als je daar geen behoefte aan hebt. Dit is niet van invloed op de training.Drijfveer

Miranda Schreurs van Optimal Mind geeft aan dat haar drijfveer is om mensen te helpen. Vaak ko-men mensen bij haar terecht nadat zij al van alles hebben geprobeerd en nog niet tot het gewenste resultaat zijn gekomen. "Het is zo fijn om het proces wat hier in de review beschreven staat mee te maken en te zien dat mensen echt beter in hun 'vel' komen!", aldus Miranda.

Neurofeedbacktrainingen zijn ook effectief bij een burn-out. Hierbij een review van een vrouw van 55 jaar oud:

"De eerste keer dat ik bij Miranda van Optimal Mind kwam voelde me hulpeloos, ik had zo'n vol hoofd. Ik vroeg mijzelf maar af; hoe krijg ik hier ruimte in? Na de eerste training had ik direct een goed gevoel. Ik voelde ruimte in mijn hoofd, wat een opluchting! Ik heb direct een reeks van tien sessies bij Optimal Mind geboekt.

Regelmatig heb ik gemerkt dat het een proces is waarin ik zit. Van onzekerheid, mezelf wegcijferen, naar voor mezelf opkomen en denken ik doe er ook nog toe! Ik krijg weer zelfvertrouwen. Ook het piekeren is zo goed als weg en als het er wel is, dan is het niet meer zo dominant aanwezig. En heerlijk om weer goed te kunnen slapen. Ik heb 's morgens weer zin om op te staan en ik voel me niet verdrie-tig meer. Dit heb ik echt jaren gehad. Ik was gaan denken verdrietig zijn; hoort bij mij. Het is een proces waar je in zit. Ik heb nu ook beslissingen voor mijzelf genomen. Situaties op mijn werk die niet goed voelde, accepteerde ik niet meer. Ik heb ontslag genomen en een andere werkplek gevon-den. Als ik dit stukje zo terug lees, ben ik de laatste jaren te veel met een ander meegelopen.

Wat voel ik me nu vrijer! De neurofeedbacktrai-ningen hebben mij zo geholpen dat ik van plan ben om bijvoorbeeld ??n keer per kwartaal een training te blijven volgen."

Mocht je meer informatie willen, zie dan

www.optimalmind.nl of bel 06-51859797.

Op de hoogte blijven van onze updates?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven

Vallei Business nummer 1 2019

Rabobank brengt ondernemers in beweging Living Lab Regio Foodvalley Circulair: Omdenken over grondstoffenColumn Van der Kooij Clean TechnologiesFOVOnzekerheid brexit houdt aan Dirkzwager: Welke gevolgen heeft de brexit voor uw onder- neming?Column Sociaal Metaal: TrotsDe stand van zaken rond het wettelijk streefcijferPetra Doornenbal: Ik voel me een zondagskindElske Doets rolmodel voor ambitieuze jonge vrouwenTwee dames in de techniek: RustbusterDe wereld mooier maken vol zelfvertrouwenColumn Refinding/ QuexcelESV: Veilige machine niet altijd vanzelfsprekendColumn Faam Werkt SQLTREEO: Bedrijven kunnen niet meer om goed database- beheer heenProcesz?: Koploper blijven of wordenJurato: Wij spreken de taal van de ondernemer Strategische samenwerking gebroeders de Vries bij De Vries & PartnersHype Automatisering: Stabiel in een veranderende wereld International Security Partners: Safety first in analyse, advies en ondersteuning CTC Talent Ontwikkeling: Niemand is voor ons afgewezenInnius: Industry 4.0: Gericht op bedrijfswaardeTosch: Totaalleverancier op het gebied van ICTColumn VOAAColumn Geen ruzie op het werk / Wijnberger CoachingOptimal Mind: Fitness voor het breinColumn Spectus Coaching Column Ponjee Advies The Motion Content Company maakt het persoonlijk FC Utrecht wil maatschappelijke impact verder vergroten Positieve impact op je bedrijfsimagoBDG Beveiliging: Innovatie en bredere dienstverlening Domicilie Bedrijfshuisvesting: D? specialist van de zakelijke vastgoedmarkt in de ValleiMinfulness Centrum Heuvelrug: Rust en geluk dankzij mindful- ness trainingColumn De Vries & Partners Directeur Bedrijven Rob den Hollander start bij Rabobank Vallei en RijnColumn LagardeColumn Praktijk JEIColumn MKBTR Geen ruzie op het werk: Hoe ga je ermee om als meningen sterk verschillen en er een conflict dreigt?Ook ideaal voor zakelijke meetings: Mare e MonteColumn HumanversityColumn Oxonia
Vallei Business is een uitgave van Van Munster Media